Skip Navigation Links
Betistuta
Futbol
Basketbol
Voleybol
Hentbol
BuzHokeyi
Beyzbol
Tenis
BOYZ(F)
BOYZ(B)
Orandelli
Iletisim
<June 2019>
SunMonTueWedThuFriSat
2627282930311
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30123456
IddaaSaatEvSahibiMSDeplasmanİYMS1MS0MS2IY1IY0IY20123467+IY0.5IY1.5IY2.50.51.52.53.54.55.5KGV1/10/12/11/00/02/01/20/22/2S
 03:00North Texas1 - 0Tucson1-07581750428850420583317100926742258674233080008812
42203:00Jamaika1 - 1Curaçao1-0588333342253342250582501006733258033332500080171712
42305:30Honduras4 - 0El Salvador0-043332419483352381005219149048141055331924001914051921
42411:00PSM Makassar2 - 1Binh Duong0-12733402760134720277402720875347332074020707207033715
 11:30Perseru Serui0 - 1PSIS Semarang0-14829242962103338245482409067382910552242405195019521
 11:30Kalteng Putra2 - 2Bali United Pus0-155153025651030403003515010070503020055253000105025520
42513:00Jeonbuk Motors1 - 1Shanghai SIPG1-06714193352142429435674314957671482910523329501400101021
42713:00Gamba Osaka0 - 2V-Varen Nagasak0-04123363236323232325734123956859361455923180599592322
42613:00Cerezo Osaka1 - 1FC Tokyo0-0502525255619473816047166845338169338222260250391232
42913:00Vegalta Sendai1 - 0Nagoya Grampus0-04829232948236682607435097946526337116293131060101331
42813:00Consadole Sappo2 - 1Jubilo Iwata2-15619263352154133260523078559482670373026041500111527
43214:00Ulsan Hyundai0 - 3Urawa Red Diamo0-160202040555403025555251090604530151045402000200015520
 14:05Hang SaivMakao U23 60535158051020502020101010090857045256515405050035020
 14:30Bhayangkara Sur3 - 1Persela Lamonga1-1682394155514503255032149186553636185936320518005522
43415:00Kitchee1 - 0April 251-030254535204515553008040090855530151035255010105054020
43315:00Hang Yuen FC1 - 1Wofoo Tai Po0-127185518364518453606445189182643627184518900180094511
 15:15Sabah4 - 1Sarawak2-068211136577144632750184968668391477125394711447028
 16:00Fluminense U203 - 0Boavista U201-068320236414145032550239958641361494123415023900022
 16:00Tim IecvCheng Fung 33661177861722501122009483786150225617170060056618
 16:00UKM FCvPBDKT T-Team 381943295219242943567295100766248335621910105105533521
 16:00Pulau Pinang2 - 1Negeri Sembilan2-146183625687255414750321193756121211161212144140032428
 16:00Terengganu3 - 1Kuala Lumpur FA1-16023174747717502776337139383633320105737230717037730
 16:00Kedah3 - 2MISC1-05927144150932509973459866836181894136185027055522
 16:00Malacca United1 - 2Johor DT0-22840322452242044288644420968048362420641612082840122025
43517:00Dordoi Bishkek3 - 0Khujand2-05423232354233154150692301006938158054153188150081513
500 TL Bonus + 15 TL Bedava Bahis Ve İlk Para Yatırmanıza Özel Extra Oranlar Sadece Bets10'da
43617:00Istiqlol1 - 1Altyn Asyr0-0501832363627411836564369915945412754127230990052722
 17:00Chikhura Sachkh4 - 1Dila Gori2-15326214447935471806232988655318126503221012150012934
 17:30Kommunalnik Slo1 - 3Vitebsk0-213305713652239431704322087614317904394002644351723
 18:00Smolevichy-STI0 - 2Shakhtyor Solig0-13314521452332943290485010071382910533102405550242921
 18:00Al ShortavAl Simawa 68181414825185027527239958268321455014550018009522
 18:00Dziugas Telsiai2 - 1Vilniaus Vytis2-054212588381738388211249283794638216284240210021424
 18:30Sputnik2 - 5BATE Borisov0-450153520651530352510401059070503515102010400015010101520
 18:30Reipas LahtivKlubi-04 6520153055151520551045251085857565351545303050200051020
 18:30JaPSvSudet 4629252954172150218462512887958292517502521042140121224
 18:30VPS Vaasa II0 - 3KuFu-980-26004025601510353520453520100907055402060253500000251520
 19:00Granit MikashevvDinamo Minsk 422138127512334621033808867502112442833041700251224
 19:00Parnu JK6 - 0Keila3-0431938196714192448103814109581715738195710295101000291021
 19:00Sveikata0 - 1Nevezis0-031862877154615318232389254543831234682300800461513
44219:00Kristiansund BK1 - 1Odds BK0-05027234527272345275821814957745321895932145999551422
44419:00Viking5 - 2Stabaek3-26216223549161646325592711100846538221154303203113351437
43919:00Haugesund0 - 0Strommen0-0453520452035205525085201595803525155503555101510002020
44119:00Kongsvinger0 - 3Mjondalen0-0522226412633303730478261996703333261148371144117042227
43819:00Fram Larvik3 - 1Baerum2-0503218453618955325774199591553618146836140914909922
44019:00KFUM Oslo2 - 1Tromsdalen1-168923592714945415773614100917745369595559550018522
44319:00Ranheim4 - 0Brann1-0321850234136185518968321891825927231468189501455182722
 19:15Naft MaysanvNaft Al-Wasat 3057131378930482202613974704822139659174052449023
 19:30JS HerculesvJBK 591427364123555365683201009586412395523325905591422
 19:45BFC Daugavpils0 - 0Metta / LU Riga0-0471737234333334323057271797674723173332323007100132330
44520:00Uganda1 - 1Zimbabwe1-1484310295714484310048245865224105538291900331005521
44620:00Nyköpings BIS2 - 2Vasalund IF1-14024363232361236484683612100886852128641616816440122425
 20:00Riga FC0 - 1Jelgava0-045381728551738487762347906231147748212407310001729
 20:00Lyn Oslo0 - 3Frigg0-158172521754252533172517892756250462146213800170021424
 21:00Cruzeiro U20vBétis U20 652412355961259246411818100885929241259352900186012017
 21:00Sao Bento U201 - 3Sao Paulo U200-024146256729196710543140958152145538519001050382421
 21:00Sao Bernardo U1vCorinthians U20 3520452055252555200552010100754020100502010502000252020
44721:00IB Vestmannaeyj2 - 3Vikingur Reykja2-04425313138312547253723116977550281665331660223092232
44821:00Rosenborg1 - 1Aalesund0-1483021364518304227061241291705827905233963216015633
 21:45Derry City (K)0 - 2Cliftonville (K0-12886446432428644402041009680684884002444400362825
 22:00Linfield (K)1 - 2Crusaders / Str1-15293915769036521227159100100886445243915333090033633
45022:15Fram Reykjavik1 - 1Throttur Reykja0-145262945292619294837742161008161522616613510031310661631
45123:00Misir1 - 0D.Kongo Cumhuri 4833193838242933335763824957143382410622919051910501421
 23:00AugnablikvReynir Sandgerd 2530451080101035352025150909070553525701015003000351020
 23:00San MarcosvGeneral Velasqu 5025252555201560250502010958550251510652025502055101020
Bahis oynayan tüm bireyler, bulunduğu ülkenin kural ve yasalarından sorumludur